Wyświetl pojedynczy post
jabadabaryba
Senior Member
 
Od: 06.2008
Skąd: Jarosław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2462
Stary 08.11.2008, 11:29
pchelas napisał(a):Wyświetl post
Tak offtopując. Kiedy ostatnio z Wisły ktoś pierdyknął podobną bombę? Sobol z Arką dwa lata temu? Gołoś?
bramka Jirsaka z Ruchem brzydsza nie byla ;p
Odpowiedz cytując