pawelos84 napisał(a):

|
Co do Żurawia, to lepszy on niż jakiś Ljuboja. Umiejętności tej dwójki porównywalne, a Żuraw to nasz chłop. Żuraw w formie to jest piłkarz który przewyższa pozostałych napastników w OE o klase. Skorża to świetny trener dlatego wierze, że ze 2 dobre sezony mógłby jeszcze Żuraw dobrze w Wisle pograc.
|
Co racja to racja, bo jeżeli obaj byliby za podobną kasę to bez wahania brałbym Żurawskiego, bo nie musiałby się u nas aklimatyzowac. Jednak zamiast sprowadzac jakis szrot z zagranicy lepiej poszukac w II czy III lidze, a nóż widelec trafi nam się 2 Błaszczykowski. Jednak czy nasz dobrodziej w końcu to zrozumie i wyda te 50tys E na utalentowanego gracza z w/w lig niż brac zaciąg zza granicy z kartami w ręku?