|
Ledwo się kolejka zaczęła a tu już taka miła niespodzianka. Szczerze to bardziej liczyłem na potknięcie Legii w meczu następnej kolejki z Bełchatowem. A tu trzy punkty w plecy. Mogła by jeszcze Jagiellonia popsuć plany Polonii W. i fotel lidera byłby nasz (bo innego wyniku, jak wygrana z ŁKS'em to ja nawet sobie nie wyobrażam).
|