Wyświetl pojedynczy post
jasnyGwint
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2456
Stary 08.11.2008, 09:24
Bati_NS_TSW napisał(a):Wyświetl post
W meczach polskiej ekstraklasy, wbrew temu co piszesz, "zdarza się" coraz więcej takich strzałów.
szkoda że w Wiśle takich strzałów się nie zdarza coraz więcej.
Odpowiedz cytując