sambo napisał(a):

A więc prawidłowo postawione pytanie winno brzmieć:
CZY KARA ŚMIERCI JEST KARĄ SPRAWIEDLIWĄ?!
|
Tak.
Mało tego, jest bardziej humanitarną.
Flame napisał(a):

OK. Rozpoczynamy zatem temat I - KARA ŚMIERCI.
Proszę się trzymać tego tematu. Nie rozmywać. Wilku - temat Niemców i naszych wzajemnych relacji możemy poruszyć jako następny. 
Jutro się naprodukuję odnoście KŚ.
|
Mea maxima culpa.
Fakt, nie zwróciłem uwagi iż zapodałeś temat na poczatek. :/