Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1555
Stary 08.11.2008, 00:00
tofik napisał(a):Wyświetl post
Meczu nie widziałem, jedynie bramki. Ale ten wynik raczej definitywnie eliminuje Lecha z walki o awans. Dobrze, że jeszcze te pare spotkań w grupie zostało. Niech się Kolejorz pomęczy. W momencie zakończenia rozgrywek grupowych, to już o mistrzostwie nie będą nawet myśleć

I obstawiam, że Feye ich klepnie u siebie, a z Depor max to remis. Może i cienko się Hiszpanie prezentują, ale kilku nieprzeciętnych zawodników tam gra m.in Aouate, Collocini, Guardado, De Guzman. I to powinno wystarvzyć. Aha, od CSKA też w łeb, Vagner Love się dobrze czuje z nowym kolorem dreadów i mu wszystko wpada.
Ja tam bym wolał żeby Lech wyszedł z grupy, trudniej im wtedy bedzie walczyc o mistrzostwo.
a w naszym położeniu...polityki transferowej w zdobyciu MP byłoby na reke.
inna sprawa jeszcze pare pkt wpadło by do rankingu klubowego.
Odpowiedz cytując