tofik napisał(a):

Meczu nie widziałem, jedynie bramki. Ale ten wynik raczej definitywnie eliminuje Lecha z walki o awans. Dobrze, że jeszcze te pare spotkań w grupie zostało. Niech się Kolejorz pomęczy. W momencie zakończenia rozgrywek grupowych, to już o mistrzostwie nie będą nawet myśleć 
I obstawiam, że Feye ich klepnie u siebie, a z Depor max to remis. Może i cienko się Hiszpanie prezentują, ale kilku nieprzeciętnych zawodników tam gra m.in Aouate, Collocini, Guardado, De Guzman. I to powinno wystarvzyć. Aha, od CSKA też w łeb, Vagner Love się dobrze czuje z nowym kolorem dreadów i mu wszystko wpada.
|
Ja tam bym wolał żeby Lech wyszedł z grupy, trudniej im wtedy bedzie walczyc o mistrzostwo.
a w naszym położeniu...polityki transferowej w zdobyciu MP byłoby na reke.
inna sprawa jeszcze pare pkt wpadło by do rankingu klubowego.