Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1554
Stary 07.11.2008, 23:39
Meczu nie widziałem, jedynie bramki. Ale ten wynik raczej definitywnie eliminuje Lecha z walki o awans. Dobrze, że jeszcze te pare spotkań w grupie zostało. Niech się Kolejorz pomęczy. W momencie zakończenia rozgrywek grupowych, to już o mistrzostwie nie będą nawet myśleć

I obstawiam, że Feye ich klepnie u siebie, a z Depor max to remis. Może i cienko się Hiszpanie prezentują, ale kilku nieprzeciętnych zawodników tam gra m.in Aouate, Collocini, Guardado, De Guzman. I to powinno wystarvzyć. Aha, od CSKA też w łeb, Vagner Love się dobrze czuje z nowym kolorem dreadów i mu wszystko wpada.
Ostatnio edytowane przez tofik : 07.11.2008 o godz. 23:43.
..
Odpowiedz cytując