Wyświetl pojedynczy post
Nergal
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2446
Stary 07.11.2008, 23:17
Polonia w pełni zasłużyła na to zwycięstwo za samą wole walki, naprawdę aż miło się ich oglądało jak doskakiwali do rywali, zero odpuszczania. A Legia...marniuteńko skoro za 90 minut jeden celny strzał oddają. Nie wspomnę o trzech spalonych niesłusznie odgwizdanych na Polonii i ręce Wawrzyniaka...Po tym co dzisiaj zobaczyłem wnioski dla mnie są proste. Dla Craxy niema nadziei no i potwierdza się że Iwańskiego wystarczy troszkę przycisnąć w środku pola i mu się ciepło robi.

Zwycięstwo Polonii cieszy mnie z jeszcze jednego powodu, mianowicie ze względu na Motyke. Chciałbym coby kiedyś ktoś dał mu szansę w lepszym klubie walczącym o puchary, ciekawe jakby sobie poradził.
Ostatnio edytowane przez Nergal : 07.11.2008 o godz. 23:21.
The Apostasy



Odpowiedz cytując