Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2443
Stary 07.11.2008, 22:51
Janek Urban napisał(a):
Gratuluję zwycięstwa Markowi i Polonii. Dzisiaj gospodarze nas nie zaskoczyli niczym, czego byśmy nie wiedzieli. Wiedzieliśmy, że będą szukali swojej szansy w kontratakach - tak było w 1. połowie. Natomiast na pewno zaskoczyliśmy Polonię tym, jak my graliśmy.
A ja myślę, że kilka razy Edson zaskoczył Wawrzyniaka.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując