Janek Urban napisał(a):
|
Gratuluję zwycięstwa Markowi i Polonii. Dzisiaj gospodarze nas nie zaskoczyli niczym, czego byśmy nie wiedzieli. Wiedzieliśmy, że będą szukali swojej szansy w kontratakach - tak było w 1. połowie. Natomiast na pewno zaskoczyliśmy Polonię tym, jak my graliśmy.
|
A ja myślę, że kilka razy Edson zaskoczył Wawrzyniaka.
