Wyświetl pojedynczy post
PoloniaDumaStolicy
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: K6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2442
Stary 07.11.2008, 22:48
Snakes napisał(a):Wyświetl post
Jak jutro wygramy z ŁKSem i zostaniemy liderem po tej kolejce to musimy go utrzymac do konca rundy przynajmniej W zimie moga byc rozne transfery do i z klubu zarowno w Wisle ,LEgii i Lechu wiec moze byc roznie.
Urban do Skorzy i Smudy to ma ze 100 km
Przegraly dwie.......Legia i Cracovia
Nie sądzę, że zostaniecie liderem
Kiedyś wrócą tamte lata... 1946... 2000... 2011?
Odpowiedz cytując