Mimo że dostałem w Bytomiu po gębie, i nie myslalem ze kiedykolwiek to powiem to: POLONIA- gratuluję, chęci walki, i trzymam kciuki za utrzymanie Bytomian w ekstraklasie. Co do Legi. Myśleli, że wszyscy sie przed nimi położa,a tu lipa

. Szczurek- i tak powiedza ze Legia byla lepsza, bo zawsze tak jest. Nawet jakby dostali w dupe z 5-0. Pozdrawiam

Znakomity początek długiego weekendu.