Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2436
Stary 07.11.2008, 22:29
Mimo że dostałem w Bytomiu po gębie, i nie myslalem ze kiedykolwiek to powiem to: POLONIA- gratuluję, chęci walki, i trzymam kciuki za utrzymanie Bytomian w ekstraklasie. Co do Legi. Myśleli, że wszyscy sie przed nimi położa,a tu lipa. Szczurek- i tak powiedza ze Legia byla lepsza, bo zawsze tak jest. Nawet jakby dostali w dupe z 5-0. Pozdrawiam Znakomity początek długiego weekendu.
Odpowiedz cytując