piękny dzień
swoją droga fajną piłkę gra Polonia, walczą na całego i starają się grać, a nie kopać
dobrą robotę tam odwala Motyka, szkoda że większość niie potrafi tego docenić, a skupia się na śmiechach z szarańczy, duży postęp zrobili jak się porówna ich grę do tej katastrofy, którą prezentowali choćby w meczach z nami w zeszłym sezonie