Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2431
Stary 07.11.2008, 22:09
piękny dzień

swoją droga fajną piłkę gra Polonia, walczą na całego i starają się grać, a nie kopać

dobrą robotę tam odwala Motyka, szkoda że większość niie potrafi tego docenić, a skupia się na śmiechach z szarańczy, duży postęp zrobili jak się porówna ich grę do tej katastrofy, którą prezentowali choćby w meczach z nami w zeszłym sezonie
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując