Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Snakes
Banita
Od: 07.2008
Skąd: 1-osobowy fan club
Offline
#
2430
07.11.2008, 22:09
Zobaczcie jaki ścisk zrobil sie u gory Belchatów ma tylko punkt straty do nas ! Janas ciuła te punkty i moze ze Slaskiem Wroclaw cos namieszaja u gory
Snakes
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Snakes