Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2429
Stary 07.11.2008, 22:04
Jeszcze tylko Jaga z Lechią swoje mecze wygrają i będzie gitara. (bo, że my wygramy to nie wątpię)
Łatwiejsze zadanie chyba przed BKSem... tym z Gdańska
Ostatnio edytowane przez Krissu : 07.11.2008 o godz. 22:06.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując