Wyświetl pojedynczy post
Snakes
Banita
 
Od: 07.2008
Skąd: 1-osobowy fan club

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2426
Stary 07.11.2008, 22:02
Jak jutro wygramy z ŁKSem i zostaniemy liderem po tej kolejce to musimy go utrzymac do konca rundy przynajmniej W zimie moga byc rozne transfery do i z klubu zarowno w Wisle ,LEgii i Lechu wiec moze byc roznie.
Urban do Skorzy i Smudy to ma ze 100 km
Przegraly dwie.......Legia i Cracovia
Odpowiedz cytując