Jak jutro wygramy z ŁKSem i zostaniemy liderem po tej kolejce to musimy go utrzymac do konca rundy przynajmniej W zimie moga byc rozne transfery do i z klubu zarowno w Wisle ,LEgii i Lechu wiec moze byc roznie.
Urban do Skorzy i Smudy to ma ze 100 km
Przegraly dwie.......Legia i Cracovia
