Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
TYLKO___WISŁA
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#734
Stary 07.11.2008, 19:45
a kto ma to wiedzieć!!?

panie i panowie przestańcie zadawać co mecz te same pytania... czy będą, nie będą, czy jest szansa czy nie ma.. szansa zawsze jest a czy będą to tego nie wie nikt.. przekonasz się sam jak przyjdziesz zakupić..
Fuss napisał(a):
Nie chce być w SKWK gdyż lubie czasem pomelanżować , lubie sie napić a takich ludzi w SKWK raczej nie chcą.
Fuss napisał(a):
Taki jestes kozak to pojdejdz do jakiegoś Sharka i zapytaj go co mial z polskiego intelektualisto internetowy.
Odpowiedz cytując