Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
TYLKO___WISŁA
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
734
07.11.2008, 19:45
a kto ma to wiedzieć!!
?
panie i panowie przestańcie zadawać co mecz te same pytania... czy będą, nie będą, czy jest szansa czy nie ma.. szansa zawsze jest a czy będą to tego nie wie nikt.. przekonasz się sam jak przyjdziesz zakupić..
Fuss
napisał(a):
Nie chce być w SKWK gdyż lubie czasem pomelanżować , lubie sie napić a takich ludzi w SKWK raczej nie chcą.
Fuss
napisał(a):
Taki jestes kozak to pojdejdz do jakiegoś Sharka i zapytaj go co mial z polskiego intelektualisto internetowy.
TYLKO___WISŁA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TYLKO___WISŁA
Znajdź inne posty napisane przez TYLKO___WISŁA