Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Snakes
Banita
Od: 07.2008
Skąd: 1-osobowy fan club
Offline
#
2396
07.11.2008, 18:36
spirit
napisał(a):
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...-uciec,1206341
"Piłkarz Cracovii, Semjon Milosević jest zdziwiony faktem, że jego zespół zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Jego zdaniem poziomem drużyna "Pasów" dorównuje Legii i Wiśle"
Ja nie wiem skąd oni ich biorą
Moze dlatego nie dorównuje bo w Wisle ani Legii nie gra Semjon Milosevic ?
Snakes
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Snakes