zim zum napisał(a):

|
proponuję zwrócić uwagę na jedną rzecz. Jeżeli Lech znowu będzie miał takie udane okienko jak w lecie, to na wiosne w Ekstraklasie nikt im nie dorówna. Stilić, Arboleda,Peszko, Lewandowski to wszystko kluczowi gracze Lecha. Już nie chce mowić jakie grosze kosztowała cała 4. Oni decydują o obliczu drużyny, jak do tego kwartetu dokupią jeszcze z 2-3 sensownych grajków i powymieniają Bosackich i Wojtkowiaków nimi to będa naprawdę mocni.
|
Przesadzasz, nie mają aż tak silnego składu, żeby przy trzech wzmocnieniach totalnie zdominować ligę. Daleko im do tego, Wisła, Legia i Polonia mają silne kadry.