Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
SpongeBob
Senior Member
Od: 01.2007
Offline
#
3359
07.11.2008, 16:27
zaraz po jutrzejszym meczu jade w gory. wiadomo.w bagazu rzeczy z ktorymi na stadion nie wejde
jakis pomysl gdzie przechowac bagaz?U Wislakow da rade?
SpongeBob
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SpongeBob
Znajdź inne posty napisane przez SpongeBob