|
pod swoją nazwą, nad avatarem miałem swój własny opis a teraz widzę: "Senior Member".
Niektórzy nadal mają coś innego niż tylko Junior Member, Member, czy Senior Member.
I nie mam na mysli Moderatorów.
Czy mogę powrócić do tego, co miałem wcześniej?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|