Temat
:
Luźny - reaktywacja
Wyświetl pojedynczy post
Maciejo
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: Malbork
Offline
#
268
07.11.2008, 15:13
Endrju kaman! Endrju kaman!
już na ringu
5 sekunda i pierwsze liczenie. Endrju chyba znowu myślał, że najpierw będą rozmawiać.
i na dodatek jakaś kontuzja :/
"i po wszystkiemu, asfalt zabrał pas mistrza i poszedł do domu"
Ostatnio edytowane przez Maciejo : 07.11.2008 o godz. 15:22.
Tylko Pomka!
Maciejo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maciejo
Odwiedź stronę domową użytkownika Maciejo!
Znajdź inne posty napisane przez Maciejo