Wyświetl pojedynczy post
leyzer87
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Rzeszów/Kraków.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 07.11.2008, 14:28
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
o co Ci koleżko chodzi. Jesteś za McCainem, to sobie bądź nadal. Twój wybór. O jaką zmianę cytowanego posta Ci biega. Nic nie zmieniałem, tylko edytowałem, żeby odpowiedzieć kolejnym osobom. Zastanów się trochę. Ty tylko potrafisz atakować, i napisać, że jesteś za McCainem. Nic poza tym. Szkoda z Tobą dyskutować, o ile można to w ogóle uznać za dyskusję. Mój bełkot- to Twoja subiektywna ocena i nawet trochę się nią nie przejmuję

orzeu mylisz się. Jeden z konkretów McCaina podałem. Pytałem się o program leyzera, który dużo pisze przeciwko Obamie, ale mało o McCainie i jego wizji (widzę, że nie zrozumiałeś intencji) Wiadomo, że łatwiej atakować, niż bronić. A Ty znów nic konkretnego nie podałeś, a i tak leyzer Ci przyklasnął

Weź w końcu przeczytaj te programy i przestań .......ić. Mówiłeś, ze "z chęcią to zrobisz", a ja widzę, że cały czas nie masz pojęcia o ich(McCain, Obama) planach.
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
Odpowiedz cytując