Temat
:
Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
ted
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
344
07.11.2008, 14:11
KoPer
napisał(a):
Norek:
http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,357...MORD_zie_.html
ponawiam
a i czy sa kolejki przy kasach do opłaty?
z tym terminem rano jest dobra myśl, chyba tez sobie taki wezme, wole dluzej zaczekac a zdac za 1 razem
ted
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ted
Znajdź inne posty napisane przez ted