Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 07.11.2008, 14:04
Paweł napisał(a):Wyświetl post

1. Kryzys gospodarczy za czasów rządów jego partii

to poparcie miał naprawdę duże. Gdyby nie to, pewnie wygrałby bo różnica % poparcia nie była duża.
Pisząc o partii rządzącej masz pewnie na myśli Republikanów w Kongresie. Sęk w tym, że w obu izbach od listopada 2006 roku przewagę mają Demokraci...

Z tymi % w amerykańskich wyborach jest śmiesznie i nie ma się co sugerować nimi jeśli chodzi o ogół kraju. Mogło się zdarzyć, że McCain miałby w skali kraju 55%, a Obama 45%, a wygrałby ten drugi. Ot taki dziwny twór i wizja demokracji.
Odpowiedz cytując