Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1544
Stary 07.11.2008, 13:54
Po raz kolejny, ale już ostatni raz przypomnę, że temat brzmi Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn i nie jest to temat o kompleksach ani o tym, co by było gdyby Cupiła nie było - bardzo proszę żeby to sobie wziąć do serca, bo potem są pretensję że bany lecą
I jeszcze jedno jak Cię inne polskie drużyny nie interesują to omijaj temat a nie napinaj się
Odpowiedz cytując