Temat
:
Hala do grania, do wynajecia
Wyświetl pojedynczy post
dziaru
Junior Member
Od: 11.2008
Offline
#
3
07.11.2008, 12:16
no nie łaska, bo tam mi odpowie jedna osoba i temat pojdzie dalej, a liczylbym bardziej na jakas szersza dyskusje
dziaru
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dziaru
Znajdź inne posty napisane przez dziaru