Ten punkt smakuje jeszcze lepiej jak się czyta te żałosne komantarze zaślepionych nienawiścią małych ludzi o mentalnosci wiejskiego chłopka.
Serdecznie was wszystkich pozdrawiam

- dostarczacie mi nie lada rozrywki pokazując swoje zakompleksienie, frustracje i zacietwierzenie
