Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1535
Stary 07.11.2008, 00:07
Mi się wydaję, że to będą 3 pkt po trzech remisach z Nancy, Deportivo i Feyenoordem i oklep od CSKA. Osiągnięcia moglibyśmy porównywać ilością punktów. Lecz jaki ma to sens skoro macie punkty zdobywane przez Amice oraz do UEFY dostaliście się nie zdobywając miejsca premiującego grę w tym turnieju.
Odpowiedz cytując