|
Mi się wydaję, że to będą 3 pkt po trzech remisach z Nancy, Deportivo i Feyenoordem i oklep od CSKA. Osiągnięcia moglibyśmy porównywać ilością punktów. Lecz jaki ma to sens skoro macie punkty zdobywane przez Amice oraz do UEFY dostaliście się nie zdobywając miejsca premiującego grę w tym turnieju.
|