Temat
:
Poważne Wiślaków Rozmowy - STARTER
Wyświetl pojedynczy post
EMPI
Czasem nachodzi Cię...
Od: 11.2002
Skąd: z Grodu Kraka
Offline
#
17
06.11.2008, 23:39
OK. Rozpoczynamy zatem temat I - KARA ŚMIERCI.
Proszę się trzymać tego tematu. Nie rozmywać. Wilku - temat Niemców i naszych wzajemnych relacji możemy poruszyć jako następny.
Jutro się naprodukuję odnoście KŚ.
EMPI
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do EMPI
Znajdź inne posty napisane przez EMPI