Temat
:
Poważne Wiślaków Rozmowy - STARTER
Wyświetl pojedynczy post
trial
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2007
Skąd: Tarnów
Offline
#
14
06.11.2008, 23:37
krótko: jestem za. Szczególnie jeśli chodzi o pedofilie i morderstwa dzieci. Nawet jeśli surowość kary nie wpływa na zminiejszenie liczby zbrodni to moim zdaniem tacy ludzie nie zasługują na to żeby żyć i to wystaczający powód.
trial
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do trial
Znajdź inne posty napisane przez trial