zim zum napisał(a):

mnie trafia jak widzę takiego Peszke, ktory przyszedł do Lecha za darmo, a pomyśle sobie, że w sobote mam znowu takiego Łobodzińskiego oglądać.
|
tylko jakie były by komentarze gdy on do Wisły miał przyjść ? że się wzmacniamy przed pucharami jakimiś "ogórkiem" z Wisły Płock i to jeszcze za darmo