Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1531
Stary 06.11.2008, 22:49
zim zum napisał(a):Wyświetl post

mnie trafia jak widzę takiego Peszke, ktory przyszedł do Lecha za darmo, a pomyśle sobie, że w sobote mam znowu takiego Łobodzińskiego oglądać.

tylko jakie były by komentarze gdy on do Wisły miał przyjść ? że się wzmacniamy przed pucharami jakimiś "ogórkiem" z Wisły Płock i to jeszcze za darmo
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując