Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2225
Stary 06.11.2008, 22:45
Snakes napisał(a):Wyświetl post
Nie pisalem o Obamie tylko o takim "American Dream" o ktorym marzyli Polacy jeszcze za komuny i pozniej jak stad uciekali .Liberalizm w kwestiach obyczajowych (a nie tylko gospodarczych) ,co sie objawia tym ze bez zadnej krępacji mozesz sobie zalozyc np. Koscioł Wyznawcow Elvisa Presleya i nikt ci go nie spali w nocy ,tak jakby to by sie mozna spodziewac w Polsce.
Dobra geniuszu - jakieś przykłady? Bo o ile się orientuję, to jest u nas od chu sekt i jakoś nie ma rozruchów z tego powodu. A może po prostu lubisz pluć na rodaków? No bo kimże by był postępowy lewak bez wrogiego ciemnogrodu?..

A "American Dream" to nie wolność wyznań(bo tą mamy), tylko liberalizm gospodarczy. Nasi uciekali i uciekają z kraju przed biedą, nie przed Kościołem ani katolikami.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 06.11.2008 o godz. 22:48.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!