Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1528
Stary 06.11.2008, 22:35
O jakim awansie on pierdzieli?! Grupa będzie wyglądać tak:
CSKA
Nancy
Deportivo
Lech
Feyenoord

Kolega liczy, że wygrają z Deportivo i że Holendrzy odpuszczą u siebie ostatni mecz o nic
Odpowiedz cytując