Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Snakes
Banita
Od: 07.2008
Skąd: 1-osobowy fan club
Offline
#
2224
06.11.2008, 22:21
Porownanie dobre ale mozna powiedziec ze mam plecy dalej i to nie u jednego silnego zioma ,ale u kilkunastu (NATO=Sharksi
) i czy ten jeden najsilniejszy mi pomoze czy nie ,nie jest najwazniejsze
Snakes
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Snakes