studio napisał(a):

Ce..... Was pojęcie, którego my nie znamy - ZAZDROŚĆ 
I tyle w temacie, mogliśmy to spokojnie wygrać, ale nie od dziś wiadomo, że obrone to mamy tragiczną prócz Arboledy, który pracuje za trzech. Dobrze że CSKA wygrał, wieć Feyenord jako tako "odpadł", praktycznie teraz plus 3 punkty i awans mamy.
A Wam pozsotaje pisać w co drugim poście "fart" "fart" "fart"
dobranoc ;-)
|
A tobie pozostaje czytać posty ze zrozumieniem.
Ja naprawde nie rozumiem czego mamy wam zazdrościć...