Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1527
Stary 06.11.2008, 22:11
studio napisał(a):Wyświetl post
Ce..... Was pojęcie, którego my nie znamy - ZAZDROŚĆ

I tyle w temacie, mogliśmy to spokojnie wygrać, ale nie od dziś wiadomo, że obrone to mamy tragiczną prócz Arboledy, który pracuje za trzech. Dobrze że CSKA wygrał, wieć Feyenord jako tako "odpadł", praktycznie teraz plus 3 punkty i awans mamy.

A Wam pozsotaje pisać w co drugim poście "fart" "fart" "fart"

dobranoc ;-)
A tobie pozostaje czytać posty ze zrozumieniem.
Ja naprawde nie rozumiem czego mamy wam zazdrościć...
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując