Wyświetl pojedynczy post
seba
Senior Member
 
Od: 02.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1526
Stary 06.11.2008, 22:08
studio napisał(a):Wyświetl post
Ce..... Was pojęcie, którego my nie znamy - ZAZDROŚĆ

I tyle w temacie, mogliśmy to spokojnie wygrać, ale nie od dziś wiadomo, że obrone to mamy tragiczną prócz Arboledy, który pracuje za trzech. Dobrze że CSKA wygrał, wieć Feyenord jako tako "odpadł", praktycznie teraz plus 3 punkty i awans mamy.

A Wam pozsotaje pisać w co drugim poście "fart" "fart" "fart"

dobranoc ;-)
zazdrosc heh Amica ale pojechales

szkoda ze Amica nie przegrala... murzynki z Francji dawali rade...


z calych sil kibicowalem Nancy sa moim ulubionym klubem, tak jak i Feye, Cska i Depor....
LECHIA GDAŃSK
Odpowiedz cytując