mi tez to napsial powiedzial ze ma zakaz pojawiania sie na D i ze nie powinnienem ingerowac do tego komu on teraz kibicuje bo moze kazdemu komu chce... i ze otoczenie kibicowskie nie jest dla niego...i nie pasuje do niego
tak jeszcze to ze miales zdiecie wkleic ze kase wyslales gdzie on jest

?