Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1524
Stary 06.11.2008, 22:01
Ce..... Was pojęcie, którego my nie znamy - ZAZDROŚĆ

I tyle w temacie, mogliśmy to spokojnie wygrać, ale nie od dziś wiadomo, że obrone to mamy tragiczną prócz Arboledy, który pracuje za trzech. Dobrze że CSKA wygrał, wieć Feyenord jako tako "odpadł", praktycznie teraz plus 3 punkty i awans mamy.

A Wam pozsotaje pisać w co drugim poście "fart" "fart" "fart"

dobranoc ;-)
Odpowiedz cytując