Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1522
Stary 06.11.2008, 21:45
Luu... napisał(a):Wyświetl post
! i jeżeli takie wpisy się wam nie podobają to poszukajcie sobie innego forum o piłce jest ich pełno

a co do meczu to tak samo pier**** mnie Lech i Nancy, tyle w tym temacie
To też nie jest forum o tym kto cię mocno od tyłu kocha .

Co do samego meczu - szkoda i tyle, Lech chyba sobie pogrzebał tym remisem szanse na awans, ale to się jeszcze okaże.
Odpowiedz cytując