Luu... napisał(a):

! i jeżeli takie wpisy się wam nie podobają to poszukajcie sobie innego forum o piłce jest ich pełno
a co do meczu to tak samo pier**** mnie Lech i Nancy, tyle w tym temacie
|
To też nie jest forum o tym kto cię mocno od tyłu kocha

.
Co do samego meczu - szkoda i tyle, Lech chyba sobie pogrzebał tym remisem szanse na awans, ale to się jeszcze okaże.