Po pierwsze...Przy takim poziomie finasowania to dla pana Cupiala niedlugo Odra Wodzislaw bedzie konkurentem. Po drugie: jak czesc "kibicuje" polskim druzynom w pucharach a druga czesc wrecz na odwrot, to super! Tylko po co mielic temat rankingow klubowych, nienawisci, zawisci co 2gi tydzien

?