grzesiek632 napisał(a):

|
i broń Boże nie jestem za Lechem aani mu nie kibicuje.... bo tylko Wisłe kocham
|
a wczoraj miałem nick Dymek.
Rozkminę z tymi transferami masz zajebistą, muszę Cię poobserwować bo jeszcze nie wiem czy Ci współczuć, czy piszesz to na żarty.
Jeszcze nigdy wzmacnianie się przez konkurencję, nie przyniosło nic dobrego Wisle. Wolę by to Wisła się wzmacniała, a Legia, Amica czy Izrael niech próbują równac do nas, nie na odwrót.