grzesiek632 napisał(a):

A pomyślałes o tym wszystkim z drugiej strony?
Gdy taki Lech wygrywa załozmy pare meczów w tym UEFA zarabia sporo kasy i przeznacza ta kase na piłkarzy, zatrzymuje u sie bie Murawskiego dajac mu wyzszy kontrakt kupuje jeszcze kilku dobrych. Taki Lech staje sie powaznym konkurentem dla Wisły a wiec pan Cupiał sobie mysli ze nie moze tak byc i tez daje kase na piłkarzy: zatrzymuje Brożka, sciaga dobrych graczy... na to patrzy Legia itd
wiem ze to takie troche proste myslenie ale zmierzam do tego ze nie zawsze powodzenie innego polskiego klubu musi byc porazka Wisly...
PS; i zapewniem Cie ze jeslil polskie kluby beda dalej tak dawac dupy w Europejskich pucharach to zaden powazny sponsor w strone naszej Ekstraklasy nie spojrzy/
i broń Boże nie jestem za Lechem aani mu nie kibicuje.... bo tylko Wisłe kocham
|
Równie dobrze może być tak jak było z Wisła że miała mega pakę i była przez parę sezonów nie dostępną dla innych,wstaw sobie zamiast Wisły Lechaa...
zaden powazny sponsor nie spojrzy w stronę naszej ekstraklasy jak bedą w niej takie przekręty jakie są
jak kochasz Wisłę to utożsamiaj się z prawdziwym herbem a nie logo SA