Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1515
Stary 06.11.2008, 21:40
a ja tam jestem za dobrymi występami Lecha w Pucharze UEFA.

dobre występy=zainteresowanie zachodnich klubów=wyprzedaż zawodników Lecha. Chyba nikt nie sądzi, że Rutkowski będzie zatrzymywał piłkarzy i dawał im wyższe kontrakty. Pierwsza lepsza oferta i piłkarz sprzedany. Nawet mając kasę z transferów, to ciężko będzie zbudować znów zespól od podstaw. A pieniądze w UEFA nie są znowuż takie duże, żeby tu Lech miał odskoczyć Legii czy Wiśle.
Do tego dochodzi dodatkowe zmęczenie, co będzie (i już jest) widoczne w lidze.
Odpowiedz cytując