|
Mozemy sie cieszyc ,ze Wisla wyszla z twarza z pojedynku z Hotspursami ,choc mogla sie pokusic o awans,ale patrzac jak oni graja pod wodza Redknappa to wychodzi ich duza siła (4-4 z Arsenalem ,2-1 z Liverppolem) teraz po 34 minutach prowadza z Dinamo Zagrzeb 2-0
|