Wyświetl pojedynczy post
Snakes
Banita
 
Od: 07.2008
Skąd: 1-osobowy fan club

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1514
Stary 06.11.2008, 21:36
Mozemy sie cieszyc ,ze Wisla wyszla z twarza z pojedynku z Hotspursami ,choc mogla sie pokusic o awans,ale patrzac jak oni graja pod wodza Redknappa to wychodzi ich duza siła (4-4 z Arsenalem ,2-1 z Liverppolem) teraz po 34 minutach prowadza z Dinamo Zagrzeb 2-0
Odpowiedz cytując