Wyświetl pojedynczy post
bb.1906
Senior Member
 
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2221
Stary 06.11.2008, 21:33
Racja, sytuacja była bardzo podobna do tej sprzed roku w Polsce. Nawet w takich detalach jak np. to że McCain i republikanie mieli pretensje do mediów o kreowanie fałszywego obrazu rzeczywistości, tak jak Kaczyński ( choć trzeba przyznać, że McCain wykazał się tutaj o wiele większą klasą od naszego premiera, biorąc winę za porażkę na siebie i nie mówiąc w swoim pierwszym przemówieniu po ogłoszeniu wyników o spisku, sieci, układzie itd.).
Tak jak pisałem wcześniej, wg mnie większość obietnic Obamy będzie wg mnie obietnicami bez pokrycia co mnie średnio martwi z tego prostego względu, że nie mieszkam w USA i nie jestem obywatelem tego kraju.
Natomiast polityka zagraniczna to dla mnie jak na razie jedna wielka niewiadoma. Popierałem McCaina gdyż wiedziałem czego mniej więcej Polska jako członek NATO i sojusznik USA może się po nim spodziewać. Jak będzie za Obamy, ciężko powiedzieć, mam nadzieje że dobrze...