Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Michalek8906
Member
Od: 11.2008
Offline
#
1512
06.11.2008, 21:25
do fst jak widziałem skład polskiej drużyny Pogoni Szczecin dwa lata temu to zwątpiłem, a zobacz na Polonie Bytom zamiast tych zagranicznych mogą ogrywać sie młodzi Polacy
Michalek8906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Michalek8906
Znajdź inne posty napisane przez Michalek8906