Wyświetl pojedynczy post
Snakes
Banita
 
Od: 07.2008
Skąd: 1-osobowy fan club

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1511
Stary 06.11.2008, 21:19
WINDEK napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, że CSKA wygrywa w Rotterdamie. Feyenoord powoli przestaje się liczyć..
Dla Lecha dobrze , bo jak Deportivo wygra w nastepnej z Feyenoordem ,to Holendrzy juz praktycznie beda poza pucharami ,wiec ostatni mecz z Lechem moze byc dla nich o pietruszke
Odpowiedz cytując