WINDEK napisał(a):

Dobrze, że CSKA wygrywa w Rotterdamie. Feyenoord powoli przestaje się liczyć..
|
Dla Lecha dobrze , bo jak Deportivo wygra w nastepnej z Feyenoordem ,to Holendrzy juz praktycznie beda poza pucharami ,wiec ostatni mecz z Lechem moze byc dla nich o pietruszke