fst napisał(a):

Bo polską piłką rządzą osoby które chcą zarobić, a nie rozwoju piłki, bo kluby i PZPN są skorumpowane, najbogatsze kluby w Polsce i tak są za biedne, żeby kupować klasowych zawodników prezentujących
europejski poziom, bo nie mamy żadnego programu szkolenia młodzieży itd.
|
a co zrobić żeby było lepiej?1. Zmienić prezesa PZPN na kogoś spoza piłki np Marcinkiewicz, odmłodzić zarząd Smolarek jako wice prezes do spraw szkolenia,2 dawać wysopkie kary finansowe za korupcje zamiast degradacji ( kase z tego zainwestować w szkólki piłkarskie 3 wprowadzić zasade żeby na boisku mogło występować maksymalnie 5 obcokrajowców a w kadzree zespołu mogło by ich być 7 wtedy zatrudnialibyśmy klasowych obcokrajowców a nie szrot na ilość a nie jakość