Wyświetl pojedynczy post
bb.1906
Senior Member
 
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2219
Stary 06.11.2008, 21:01
Możliwe, natomiast ja się odnoszę do tego, że popierasz Obamę, którego program jest lewicowy. Proponuje np. zwiększenie świadczeń socjalnych dla osób bezrobotnych, czy zlikwidowanie podatków dla osób starszych o niskich dochodach oraz zwiększenie ich dla lepiej zarabiających obywateli. Ja bym tego liberalizmem nie nazwał, aczkolwiek zupełnie inną kwestią pozostaje to czy te obietnice kiedykolwiek zostaną zrealizowane. Jak weźmiemy jeszcze pod uwagę zapowiadana reformę szkolnictwa i choćby służby zdrowia to myślę, że tutaj na miejscu jest porównanie Obamy do Tuska- to jest niewykonalne! (chciałbym się mylić)

Co do kwestii obyczajowych to tak jak pisałem wyżej za bardzo nie chciałbym się tutaj wypowiadać na te tematy, ale mam nadzieje, że niektóre rzeczy, które zapowiadał w kampanii jak np. Możliwośc poszczególnych stanów o decydowaniu o legalizacjii związków cywilnych osób tej samej płci, uda mu się zrealizować.