Wyświetl pojedynczy post
fst
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1499
Stary 06.11.2008, 20:50
Michalek8906 napisał(a):Wyświetl post
koniec tematów o Lechu, trzeba si zastanowić dlaczego w Europie dostajemy po dupie
Bo polską piłką rządzą osoby które chcą zarobić, a nie rozwoju piłki, bo kluby i PZPN są skorumpowane, najbogatsze kluby w Polsce i tak są za biedne, żeby kupować klasowych zawodników prezentujących
europejski poziom, bo nie mamy żadnego programu szkolenia młodzieży itd.
Odpowiedz cytując