Michalek8906 napisał(a):

|
koniec tematów o Lechu, trzeba si zastanowić dlaczego w Europie dostajemy po dupie
|
Bo polską piłką rządzą osoby które chcą zarobić, a nie rozwoju piłki, bo kluby i PZPN są skorumpowane, najbogatsze kluby w Polsce i tak są za biedne, żeby kupować klasowych zawodników prezentujących
europejski poziom, bo nie mamy żadnego programu szkolenia młodzieży itd.